- Nabídka sortimentu
KONTAKT
DĚTSKÝ SVĚT
Milena Faltusová
Pod radnicí 149
56401 Žamberk
Tel.603 220 979
- Úvod
- Hračky
- Hrazdičky a hrací deky
- Yookidoo První kniha se světly a hudbou
Yookidoo První kniha se světly a hudbou
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží8
Yookidoo První kniha se světly a hudbouSkladem, ihned k odběru599 Kč/ ks495 Kč bez DPH
Oboustranná blikající kniha pro několik vývojových fází!
10 barevných světel bliká postupně a povzbuzuje dítě, aby sledovalo světelné tváře, jak se třpytí!
Kniha má na jedné straně jednoduché výrazné černobílé a červenobílé motivy, které jsou vhodné pro rozvoj zraku novorozence. Na druhé straně jsou pokročilé barevné motivy pro další fázi vývoje dítěte.
Kniha hraje uklidňující melodii Chopina a povzbuzující melodii Haydena. Současně se zvolenou hudbou se na mantinelu rozsvěcují přátelské tváře jedna po druhé a povzbuzují tak dítě je sledovat, zvedat hlavu a ramena. Po 10-ti minutách se kniha automaticky vypne. Nastavit je možné také režim bez přehrávání hudby.
Kniha je vhodná pro použití v postýlce, kočárku nebo při hraní na podložce. Pro snadné přenesení se dá složit jako harmonika.
Hlavní funkce
- Uklidňující a povzbuzující melodie (Chopin a Haydn).
- Snadno se připevní k postýlce, kočárku nebo stojí vzpřímeně na podlaze.
- Snadné skládání pro použití na cestách.
Přínosy pro vývoj dítěte
- Podporuje senzorický vývoj a zvyšuje hmatovou stimulaci.
- Rozvíjí sluchové dovednosti.
Tipy pro hry
Novorozenec: Položte dítěti knihu kolem hlavy, zatímco leží na zádech v postýlce nebo v kočárku. Malé děti přitahují zejména jednoduché geometrické a vysoce kontrastní kresby. Zapněte knihu v jednom z režimů a sledujte, jak vaše dítě začne sledovat světla, která blikají jedno po druhém. To posílí jeho základní ovládání svalů a vizuální zaostření.
Video
Doporučený věk: od narození
Obsah balení: První kniha
















